Jakiś czas temu poznałam fajnego chłopaka w pracy. Spotykaliśmy się bardzo często i fajnie spędzaliśmy wspólnie czas. Dobrze się dogadywaliśmy, mieliśmy dużo wspólnych tematów i zainteresować i cieszyłam się, że go poznałam. Z czasem zdecydowaliśmy się wspólnie zamieszkać. Moja mama bardzo polubiła Bartka i nam kibicowała. Wiedziała, że mieszkanie razem pomoże nam się jeszcze lepiej poznać. Cieszyłam się, że moja mama była taka otwarta i nie robiła mi problemów z przeprowadzką. 

Skorzystaliśmy z pomocy dobrego agenta nieruchomości

uczciwy wynajem nieruchomości w KatowicachDobrze zarabialiśmy więc postanowiliśmy wynająć coś w centrum żeby mieć blisko zarówno do pracy jak i do parku i do miasta. Chodziliśmy często do kina, teatru więc chcieliśmy mieć wszędzie blisko. Nasza znajoma jakiś czas temu także szukała mieszkania na wynajem i korzystała z dobrego biura nieruchomości. Wpisała w wyszukiwarce uczciwy wynajem nieruchomości w Katowicach i pojawiło jej się kilkanaście ofert z różnych biur. Rozmawiała z wieloma właścicielami i ostatecznie skorzystała z pomocy jednego z nich i była bardzo zadowolona. Nie musiała się niczym martwić a miała pewność, że wszystko jest dobrze załatwione. Wiele się słyszy, że człowiek wynajmuje mieszkanie bez żadnej umowy a później z dnia na dzień musi się wyprowadzać. Miałam też taką sytuację, ze znajoma miała podpisaną umowę, wpłaciła zaliczkę a później musiała się prosić przez kilka tygodni żeby właściciel mieszkania oddał jej zaliczkę. Nie chciałam mieć żadnych problemów więc skorzystaliśmy z poleconego nam biura nieruchomości. W ofercie mieli kilka fajnych mieszkań w okolicy, która nas interesowała. Nasza współpraca była przyjemna. Osoba, która nas obsługiwała miała sporą wiedzę i pomogła nam załatwić wszystkie formalności.

Zaliczka, którą wpłaciliśmy nie była za wysoka ale nas zabezpieczała gdyby z naszej winy pojawiły się jakieś szkody. Mieszkanie było nowocześnie urządzone. Udało nam się wszystko sprawnie załatwić  w ciągu tygodnia mogliśmy się już wprowadzać. Uczciwy wynajem nieruchomości jest bardzo ważny. W dzisiejszych czasach trzeba się dodatkowo zabezpieczyć bo różnie bywa i lepiej mieć pewność, że wszystko jest dobrze załatwione. Bardzo dobrze nam się w wynajmowanym mieszkaniu mieszkało i byliśmy z niego zadowoleni.