Lato w tym roku jest wyjątkowo ciepłe i słoneczne. Każdą wolną chwilę warto więc wykorzystać na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, najlepiej gdzieś na łonie natury. Co prawda mamy z mężem przeznaczone dwa tygodnie na wyjazd wypoczynkowy, jednak planujemy też krótkie wyjazdy weekendowe, żeby nie tylko zachwycać się urokami południowej Europy, ale też żeby docenić piękno naszego kraju. Zwiedzamy więc Polskę, udając się w miejsca, w których jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji być.

Nocleg w przytulnym pensjonacie w Suwałkach

suwałki - noclegi tanie dla parTen rok stoi pod znakiem licznych wyjazdów. Tym bardziej, że pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Urlop spędzimy z mężem nie tylko na wyjeździe zagranicznym, ale też na podróżach po całej Polsce. Chcemy bowiem zwiedzić miejsca, w których do tej pory jeszcze nie mieliśmy okazji być. Nasz wybór w pierwszej kolejności padł na Podlasie. Dużo dobrego słyszałam bowiem o Suwałkach i o tym, jakie możliwości aktywnego wypoczynku daje tamtejszy park narodowy oraz rzeka Czarna Hańcza. Chcieliśmy zatrzymać się gdzieś w centrum Suwałk, ale najlepiej z widokiem na naturę. Po wpisaniu w przeglądarkę hasła suwałki – noclegi tanie dla par, udało mi się znaleźć bardzo klimatyczny pensjonat z widokiem na tutejszy, popularny zalew. Nad zalewem tym rozciąga się plaża miejska, dzięki czemu będziemy mieli blisko na miejsce do opalania i kąpieli, w razie, gdyby było bardzo gorąco. Pensjonat prowadzony jest przez pewną energiczną panią, która po rozmowie z nami zaproponowała nam nocleg wraz z pełnym wyżywieniem, co bardzo przypadło nam do gustu. Będziemy mieli dostępny mały apartament z dużym, dwuosobowym łóżkiem oraz z balkonem. W pokoju mamy też dostępną łazienkę, a także nieduży aneks kuchenny. Nie mamy jednak w planach z niego skorzystać. Mimo tego, że Suwałki uchodzą za biegun zimna, to latem jest tu naprawdę upalnie. I właśnie taka pogoda czeka też nas. 

W tym roku czeka nas wiele podróży po Polsce. Chcemy z mężem zwiedzić kilka miejsc, o których do tej pory tylko czytaliśmy lub słuchaliśmy. Jednym z takich miejsc są tereny Podlasia. Wybieramy się dokładnie do Suwałk. Udało nam się zarezerwować nocleg w przytulnym pensjonacie, z którego mamy doskonałą baze wypadową. Dostaliśmy mały apartament w bardzo atrakcyjnej cenie, łącznie z możliwością skorzystania z pełnego wyżywienia.