Bardzo szczegółowo planowałam mój ślub oraz wesele. Zaczęliśmy wszystkie przygotowania rok przed imprezą, zależało mi na tym, aby wszystko wypadło perfekcyjnie. Z natury jestem perfekcjonistką i dlatego chciałam mieć wszystko pod kontrolą, chciałam, żeby ten dzień był jednym z najpiękniejszych w moim życiu. Dlatego miesiąc przed tym ważnym wydarzeniem mieliśmy niemal wszystko dopięte na ostatni guzik.

Piękna biżuteria ślubna

komplet biżuterii ślubnejSuknia była już gotowa, jeszcze tylko ostatnie przymiarki i za tydzień miałam ją odebrać. I wtedy przypomniało mi się, ze ja, zawsze tak dobrze zorganizowana, zapomniałam o pewnej bardzo ważnej rzeczy – o odpowiedniej biżuterii. Na szczęście było jeszcze wystarczająco dużo czasu, abym mogła sobie jakiś piękny i oryginalny komplet biżuterii ślubnej wybrać. Natychmiast więc ruszyłam na maraton po salonach jubilerskim, chciałam bowiem zorientować się, jakie są dostępne opcje. Po odwiedzeniu kilku salonów wiedziałam, że najbardziej podoba misie bardzo strojna i ozdobna biżuteria. Moja suknia jest skromna i pomyślałam, że dla przeciwwagi dobrym pomysłem będzie założenie do niej bardzo bogatej biżuterii. Udało mi się jednym z odwiedzonym sklepów znaleźć dokładnie taki komplet, o jakim myślałam. W jego skład wchodził gruby, ozdobiony rubinami naszyjnik, do tego złota kolia na włosy, podobnie jak naszyjnik wysadzana rubinami, oraz bardzo szeroka bransoleta podobnie jak pozostałe elementy komp,etu wysadzana drogocennymi kamieniami. Ze względu na fakt, że moja biżuteria była zrobiona z bardzo dużej ilości złota i cennych klejnotów, jej cena była dość ekskluzywna. Jednak mieliśmy całkiem spory budżet otrzymany od moich rodziców na wszystkie wydatki związane ze ślubem i weselem, dlatego bez większych wyrzutów sumienia kupiłam sobie upragnioną biżuterię. W końcu taki dzień jest tylko raz w życiu.

Bardzo ważnym elementem stroju panny młodej jest odpowiednia ślubna biżuteria. wybór kompletów biżuterii ślubnej na rynku jest w tym momencie ogromny i na pewno każda przyszła panna młoda znajdzie coś dla siebie. Podczas tej wielkiej okazji na pewno doskonale sprawdzi się biżuteria złota, która jest bardzo prestiżowa i elegancka. Warto jest zainwestować w biżuterię, która nam się naprawdę spodoba, w końcu nie codziennie bierzemy ślub.