Po studiach nie wiedziałam co z zrobić ze swoim życiem. Już podczas studiów zdobyłam trochę doświadczenia zawodowego w różnych korporacjach i wiedziałam jedno – korporacje i w ogóle praca biurowa nie jest stworzona dla mnie. Po prostu dusiłam się w tym kieracie – codziennie od ósmej do szesnastej, o dwunastej lunch, co godzinę kawka z koleżanką z biurka obo9k – jakiś koszmar po prostu. Chciałam czegoś innego.

Profesjonalny prywatny detektyw

bardzo dobry detektyw z krakowaKiedy tak zastanawiałam się, co zrobić dalej ze swoim życiem, w oczy wpadła mi ulotka reklamująca kurs dla prywatnych detektywów. Ponieważ zawsze bardzo lubiłam filmy szpiegowskie, postanowiłam spróbować szczęścia. Wybrałam się na ten kurs, który był dostępny w dość przystępnej cenie i po jego skończeniu mogłam już zostać certyfikowanym detektywem. Otworzyłam własne biuro detektywistyczne i zaczęłam otrzymywać pierwsze zlecenia. Okazało się, że bardzo dobry detektyw z Krakowa, jakim byłam, nie może narzekać na brak pracy. Nieustannie miałam co robić. Głownie były to sprawy małżeńskie, podejrzenia o zdradę, które niestety bardzo często okazywały się prawdziwe. Były to tez sprawy gospodarcze, wyciek tajemnic biznesowych, zdarzało mi się śledzić pracowników firmy, aby dowiedzieć się, który z nich zdradza firmowe tajemnice konkurencji. Zdarzały się również poszukiwania zaginionych osób, bardzo często zakończone sukcesem. teraz, kiedy moje biuro detektywistyczne funkcjonuje już od paru lat, bardzo się rozwinęło. Zatrudniam kilkoro pracowników, ponieważ w pewnym momencie nie miałam już mocy przerobowych, aby brać wszystkie sprawy. Myślę, ze tajemnica sukcesu mojego biura tkwi w wysokim profesjonalizmie świadczonych usług oraz w bardzo konkurencyjnej ich cenie. Większość moich spraw w szybkim czasie zostaje rozwiązana, stąd pewnie zadowoleni klienci, którzy polecają moje usługi znajomym.

Jest wiele spraw, w których przydałaby się pomoc prywatnego detektywa. Wbrew pozorom nie są to wyłącznie sprawy zdrad małżeńskich, chociaż takich spraw jest najwięcej. Są to jednak również różnego rodzaju sprawy gospodarcze, czasem sprawy dla firm ubezpieczeniowych mające na celu sprawdzenie, czy nie zaszła próba wyłudzenia ubezpieczanie. Jeśli mamy do rozwiązania sprawę dla detektywa, warto jest nie żałować pieniędzy i  wynająć prawdziwego profesjonalistę.