Na rynku budowlanym do produkcji drzwi coraz częściej wykorzystuje się samo drewno. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie prostotę oraz praktyczność. Ponadto, są one modnym dodatkiem do aranżacji wnętrza – łatwo dobrać do nich pasujące meble oraz dodatki. Drewno jest materiałem naturalnym i ponadczasowym.

Drewniane drzwi ozdobą wnętrza

drewniane drzwi wewnętrzne - rybnikJeśli szukamy prostego, niedrogiego i uniwersalnego rozwiązania w kwestii aranżacji wnętrza od podstaw, to warto postawić na drewno – będzie ono trwałym i solidnym surowcem, odpornym na zużycie i na pewno elegancko wyglądającym przez długie lata. Jeśli chodzi o eleganckie drewniane drzwi wewnętrzne – rybnik proponuje klientom warsztaty, które zaopatrzą klientów w najwyższej jakości surowce leśne. Drzwi wykonane metodą stolarską zadowolą nawet najbardziej wymagających amatorów rzemiosła. Estetyczny wygląd i praktyczność zapewni komfort użytkowania. Drzwi posiadają wbudowane zamki z możliwym wykorzystaniem kluczyków oraz mechanizm zapobiegający hałasom przy trzaśnięciu. Drzwi są dzięki temu ciche w użyciu. Według preferencji można zamówić okienka kwadratowe, okrągłe, rzędowe lub pojedyncze. Możliwy zakup samodzielnych luksferów. Drzwi przesuwane posiadają listwowe suwnice wyposażone w system czyszczący szyny, dzięki czemu unikniemy zacinania się drzwi z powodu nagromadzenia kłaków kurzu. Do wyboru drzwi z drewna sosnowego, bukowego lub olchowe. Wszystkie drzwi wykonane przez specjalistów dziedziny stolarskiej posiadają wymagane na rynku certyfikaty i atesty. Bezpieczne dla dzieci – możliwe jest dokupienie zapasowych zamków, kluczyków, suwnic oraz nakładek antyzatrzaskowych, które w razie nagłego zamknięcia ochronią palce. Drzwi proste w montażu, posiadają klamki miedziane oraz pozłacane. Cena zależna od typu oraz dobranych dodatków. Rybnik prowadzi sprzedaż drzwi wysyłkowo, dzięki czemu możliwa jest wysyłka drzwi w elementach do własnego montażu, z instrukcją. Dostępne są również drzwi harmonijkowe lub przesuwane, które pozwolą zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu.

Dzięki dokupionym zamkom można również zamontować je w pokojach wynajmowanych lub zastosować jeśli cenimy sobie prywatność choćby w sypialni. Do wyboru jest wiele krojów drzwi, od dwuskrzydłowych, przez harmonijkowe, listwowe przesuwane i tradycyjne z wydrążonymi okienkami.