Zbliżają się wakacje i czas pomyśleć nad zakupem kostiumu kąpielowego. Niestety, ale w ciągu ostatnich czterech miesięcy przytyłam osiemnaście kilogramów. Tycie powodują u mnie leki psychotropowe, które muszę dwa razy dziennie zażywać, gdyż cierpię na chorobę dwubiegunową. Moja psychiatra nie chce zmienić mi leków, bo po nich mogę normalnie funkcjonować, a nadwaga jest tylko skutkiem ubocznym. Moje bikini jest już za małe, choć nie przymierzałam, bo się boję tego widoku.

Bogata oferta kostiumów kąpielowych w sklepie internetowym

stroje kąpielowe duże rozmiaryMuszę sobie dzisiaj sprawić nowy strój kąpielowy. Poszukam go na stronie internetowego sklepu z bielizną dla puszystych kobiet. Zależy mi na ty, aby strój kąpielowy był jednoczęściowy, aby zakryć wystający brzuch oraz rozstępy. Drugim ważnym czynnikiem jest dodatkowa podszewka, dzięki której sylwetka jest wygląda na szczuplejszą. Mam spory biust, dlatego zwrócę też uwagę na to, aby kostium kąpielowy posiadał usztywniane miseczki i szerokie, regulowane ramiączka. Kolejnym istotnym czynnikiem jest kolor – w grę wchodzą wyłącznie czarne lub granatowe stroje kąpielowe. Weszłam właśnie na stronę tego sklepu online i szukam kostiumu, który posiada wszystkie te cechy. Jeśli chodzi o stroje kąpielowe duże rozmiary są aktualnie objęte dziesięcioprocentową zniżką. Zaskoczyła mnie bogata oferta kostiumów plażowych, które są dostępne w rozmiarach od XL do 5 XL. Ja noszę rozmiar XL, więc nie jest ze mną jeszcze najgorzej. Udało mi się znaleźć dokładnie taki strój kąpielowy, o jakim marzyłam. Do kostiumu dołączone jest szare, bawełniane pareo, mające na celu zakryć mankamenty figury. Kostium wykonany jest z bawełny z domieszką elastanu i polamidu, aby mógł z łatwością dopasować się do typu sylwetki. Prezentuje się doskonale, bo wygląda elegancko i kobieco.

Strój kąpielowy kosztuje sto pięćdziesiąt złotych, ale od tej kwoty należy odliczy dziesięcioprocentowy upust. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo ucieszyło, bo to pozwoli mi zaoszczędzić dwadzieścia dwa złote. Jeżeli produkt nie będzie zgodny z opisem, to można odesłać go do sklepu. Liczę jednak na to, że do takiej sytuacji nie dojdzie, bo chciałabym mieć już załatwioną kwestię stroju kąpielowego. Mimo wszystko, do wakacji postaram się schudnąć chociaż kilka kilogramów.