Zbliżają się urodziny mojej mamy i chciałabym jej podarować pięknie zdobione talerze porcelanowe. Chodzi o małe talerzyki do deserów, bo komplet obiadowy mama już posiada. Dobrze by było, żebym jeszcze dzisiaj znalazła ciekawą ofertę, bo zdałam sobie sprawę, że urodziny są już za pięć dni. Nie ma na co czekać – właśnie zaczęłam przeglądać ofertę sprzedażową sklepu internetowego z tradycyjną porcelaną. Jestem miło zaskoczona jej bogactwem i bardzo niskimi cenami.

Szeroki wybór ekskluzywnych talerzy porcelanowych

małe talerze porcelanoweSzczególnie przypadły mi do gustu małe talerzyki, zdobione motywem kwiecistym. Talerzyki są wykonane z kremowej porcelany, bardzo ostatnio popularnej. Mają złote ozdobniki i subtelne wzory różnych kwiatów, jak róże i tulipany. Wszystkie produkty w tym sklepie są wyłącznie polskiej produkcji, co stanowi o ich jakości i wytrzymałości. Co ciekawe, małe talerze porcelanowe można kupić za połowę ceny, jeżeli zamawia się powyżej ośmiu sztuk. Ja kupię dwanaście takich talerzyków, które idealnie się nadadzą na różnego rodzaju uroczystości – choćby urodziny. Talerze porcelanowe można używać na co dzień albo na specjalne okazje. Jeżeli jakiś talerz się zbije, wtedy bez problemu można go dokupić na sztuki. Te klasyczne talerze będę świetnie komponować się z wystrojem mieszkania mojej mamy. Ona jest zwolenniczką klasyki, chociaż ma też skłonności w kierunku baroku. Zwróciłam również uwagę na to, aby talerze pasowały do zastawy obiadowej, która jest zdobiona motywem kwiecistym. Za dziesięć talerzy zapłacę tylko dwieście złotych, czyli o połowę mniej niż normalnie. Przesyłka jest za darmo, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. Dostawa ma przyjść w ekspresowym tempie – w ciągu dwóch dni, więc na pewno zdążę z prezentem.

Uważam, że każde danie podane na porcelanowym talerzu smakuje lepiej. Wspólne posiłki scalają, ale ważna jest też oprawa. Moja mama uwielbia porcelanę, choć nie używa jej na co dzień. Muszę ją poinformować, że  nawet jak jakiś element kompletu obiadowego czy małych talerzy ulegnie zniszczeniu, to można sobie go bez problemu dokupić. Porcelana jest produktem luksusowym, ale zdecydowanie bardziej dostępnym niż dwadzieścia lat temu. Mam nadzieję, że mama będzie zadowolona z tego prezentu, bo nie lubię dokonywać zwrotów.