Moja chrześniaczka jest miłośniczką koni. Kiedyś zabrałam ją na zajęcia nauki jazdy konnej i tak jej się spodobało, że chodzi już na te zajęcia od dwóch lat i bierze nawet udział w różnych zawodach. Ma dar do tego sportu i świetnie się w nim odnajduje. Niedługo ma urodziny więc postanowiłam kupić jej coś co jest związane z końmi.

Kupiłam piękną kurtkę jeździecką

damska kurtka jeździeckaNa początku szukałam kurtek w sklepach stacjonarnych ale nic mi się konkretnie nie podobało. Postanowiłam zamówić odpowiednią kurtkę w sklepie internetowym. Wpisałam w wyszukiwarce damska kurtka jeździecka. Pojawiło mi się kilka całkiem fajnych modeli. Wiedziałam jaki rozmiar nosi i zdecydowałam się zamówić kurtkę w kolorze czarnym. Na plechach był piękny biały koń. Idealnie to wyglądało. Już widziałam moją chrześniaczkę w tej kurtce. Kiedy zobaczyłam ten model od razu zdecydowałam się go zamówić. Kurtka została dostarczona przez kuriera do mojego domu. Miałam jeszcze czas żeby ją spakować. Pojechałam na urodziny do Julki i kiedy rozpakowała mój prezent i zobaczyła kurtkę jeździecką, którą dla niej wybrałam bardzo się wzruszyła. Rozmiar był idealny. Kurtka jest starczy na trochę bo wzięłam trochę większy rozmiar. Bardzo się ucieszyłam kiedy widziałam jej zadowolenie. Warto kupować prezenty dla naszych bliskich, które im się na pewno spodobają. Damskie kurtki jeździeckie są dostępne w różnych kolorach i wzorach a także rozmiarach.

Fani koni znajdą na pewno coś odpowiedniego dla siebie. Takie ubrania czy akcesoria są nieco droższe ale są dobrze wykonane i są warte swojej ceny. Kurtka była solidnie wykonana z materiału, który oddychał i noszenie jej było komfortowe. Julka nie rozstawała się z tą kurtką. Siostra mówiła, że zabierała ją także na każde zawody. Uwielbiałam moją chrześniaczkę i wspierałam ją w jej pasjach.

Kategorie: Rekreacja