Wielu z nas zastanawia się nad idealnym prezentem dla naszego bobasa. Patrzymy na to, czy zabawka jest bezpieczna i czy spodoba się naszemu dziecku. Wszyscy chcemy jak najlepiej dla naszego malucha, a kupując jakiś prezent również kierujemy się tym, żeby wytrzymał on jednak trochę dłużej niż dwa tygodnie.

Polecane autka dla dzieci

auta dla dzieci na akumulatorJestem mamą Kacpra, skończył on niedawno 3 lata. Bardzo długo zastanawialiśmy się z mężem jaki prezent będzie dla niego idealny. Natrafiliśmy w końcu na sklep, gdzie znaleźliśmy auta dla dzieci na akumulator. Nasz syn uwielbiam jeździć w wózku, ale jak każdego dziecko, kiedyś musiał jednak z niego wyjść. Uznaliśmy, że taki samochód będzie dobrym prezentem. Właściciel sklepu przysięgał nam, że jest to w stu procentach bezpieczne dla każdego dziecka. Popularność na tego typu autko dla dziecka rośnie w siłę. Samochodzik dla chłopca może mieć motyw bajkowy. W sklepie widzieliśmy wiele wzorów, ale wybraliśmy ten jeden. Był on wykonany z solidnego tworzywa ABS. Było ono bardzo sztywne i miało dobre obciążenie do wagi Kacpra. Dowiedzieliśmy się, że sam materiał, z którego wykonane jest autko jest odporne na działanie wody i promieni słonecznych. Czyli było naprawdę bezpieczne. Auto jest wyposażone w pilot, który umożliwia stałą kontrolę rodzica nad pojazdem. Samochód ten jest przeznaczony dla dzieci w różnym wieku i posiada siedzenie, które jest wyprofilowane, przez co pozwala maluchowi wygodnie usiąść. Siedzisko jest wyposażone w pasy, dzięki którym chroni dziecko od nieszczęśliwego wypadku. Autko, które wybraliśmy posiada również panel multimedialny, przez którego możemy puścić jakąś piosenkę, która umili jazdę naszemu dziecku. Im więcej się dowiadywaliśmy o tym samochodzie, tym bardziej chcieliśmy go kupić. Sprawdziliśmy dokładnie, czy jest on na pewno bezpieczny i od razu go kupiliśmy. Gdy wręczyliśmy ten prezent Kacprowi, od razu w niego wsiadł i zaczął nim jeździć. Bardzo się ucieszył z takiego prezentu. Autko nie jeździ za szybko, więc na pewno nic się nie stanie naszemu dziecko. Cały czas mój mąż go kontroluję. Dla niego to też jakiś rodzaj zabawy.

Bardzo się cieszę, że natrafiliśmy na taki sklep. Uważam, że każde dziecko byłoby zadowolone z takiego prezentu, nawet dziewczynka. Jest ogromny wybór kolorów, marek i ozdób, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze dziecko jest szczęśliwe, gdy siedzi w tym autko, a to jest najważniejsze.

Kategorie: Zabawki