Podejrzewam, że mój mąż mnie okłamuje. Niegdyś leczył się na uzależnienie od hazardu i mam uzasadnione podejrzenie, że znowu powrócił do nałogu. Z konta bankowego znikają coraz większe sumy, niby na wydatki w firmie, ale ja w to nie wierzę. W tym miesiącu musiał już kupić nowe meble, dywany i podnieść pensje swoim pracownikom. Nigdy nie był taki rozrzutny, chyba że grał w kasynie – wtedy potrafił wydać jednej nocy sto tysięcy złotych.

Polecana katowicka agencja detektywistyczna

usługi detektywistyczne KatowiceZapytałam się wprost męża, czy gra w kasynie. Stanowcza zaprzeczył, a do tego obraził się za to pytanie. To mnie jednak nie uspokoiło, bo mu nie ufam. Nie widzę innego wyjścia jak wynajęcie prywatnego detektywa, który rozwieje wszystkie wątpliwości. Wejdę zaraz na stronę internetową z ogłoszeniami i poszukam kontaktów do profesjonalnych agencji detektywistycznych. Jak się okazuje, jeżeli kogoś interesują usługi detektywistyczne Katowice mają do zaoferowania aż jedenaście takich agencji. Zadzwonię do detektywa, który zajmuje się wyłącznie zbieraniem dowodów zdrad i skłonności do uzależnień różnego typu. Dodzwoniłam się do biura detektywistycznego i opowiedziałam o swoim problemie z mężem. Detektyw spokojnie mnie wysłuchał i poprosił, abym na nasze spotkanie przyniosła aktualne zdjęcie męża, adres miejsca jego pracy, adresy jego kolegów, siłowni i restauracji, w których jada. Za dzień pracy detektywa,który będzie polegał na śledzeniu i robieniu zdjęć, będę musiała zapłacić czterysta pięćdziesiąt złotych. Na początek podpiszę z detektywem umowę na tydzień współpracy i wpłacę zaliczkę w wysokości tysiąca złotych. Resztę kwoty ureguluję już po wykonaniu lecenia. Detektyw nie wyklucza tego, że może w ciągu kilku dni znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Trudno to teraz przewidzieć, wszystko zależy od okoliczności.

Jestem zadowolona, że już jutro spotkam się z detektywem. Wzbudził we mnie zaufanie, bo odniosłam wrażenie, że jest prawdziwym profesjonalistą i mistrzem w swoim fachu. Detektyw ten ma świetne opinie na forum internetowym, a do tego jego usługi nie są drogie, mogę śmiało powiedzieć, że należą do najtańszych z jakimi się zetknęłam. Jest mi przykro, że mąż nie jest ze mną szczery Wiem też, że uzależnienie jest do końca życia, ale można je zaleczyć.