Francuski manicure jest klasyką jeżeli chodzi o stylizację paznokci – nadaje się na każdą okazję, dla każdej kobiety. Charakteryzuje się wyjątkowo delikatnym i naturalnym odcieniem, w odcieniu różowym lub beżowym, często z białym wykończeniem na końcach paznokci. Wykona się go w każdym salonie kosmetycznym, łatwo też wykonać go samodzielnie w domu – kluczem jest dobry produkt. Jeżeli chcemy, aby stylizacja utrzymała się dłużej niż kilka dni, musimy wybrać lakier hybrydowy. 

French jako lakier hybrydowy – czy to możliwe?

lakiery hybrydowe do frenchaNiektóre kobiety używające jedynie lakierów hybrydowych od dłuższego czasu, zaczynają tęsknić za pewnymi klasykami, takimi jak francuski manicure. Klasyczne hybrydy to zwykle wyraziste kolory, które są widoczne z daleka. French natomiast jest bardziej naturalny, mniej rzuca się w oczy, idealny do szkoły lub pracy. Kto jednak wybierze zwykły lakier do paznokci, nawet w bardziej pożądanym odcieniu, jeśli ma do wyboru bardziej trwałą hybrydę? Aby nikt nie musiał mieć takiego dylematu, powstały lakiery hybrydowe do frencha, dostępne w odcieniu beżowym lub różowym. Aby wykonać białe wykończenie, wystarczy wybrać zwykły biały lakier hybrydowy. Cena takiego lakieru nie przekracza zwykle trzydziestu złotych, w sklepach internetowych dostępne są ,,od ręki”. Mimo iż w drogeriach stacjonarnych mamy coraz większy wybór lakierów hybrydowych, to wciąż ciężko znaleźć klasyczne odcienie. Przy hybrydowych stylizacjach zazwyczaj stosuje się tylko jedną barwę, czyli maluje paznokcie całe na różowo czy też beżowo. Za nowoczesny french uważa się tak zwane ,,ombre”, czyli paznokieć pokryty jest od nasady delikatnym, klasycznym odcieniem do frencha, i stopniowo przechodzi w biały odcień. Jest on trudniejszy do wykonanie niż klasyczny wzór francuskiego manicure, ale równie efektywny.

Podsumowując, francuski manicure był bardzo popularny na długo przed pojawieniem się pierwszych lakierów hybrydowych. Wraz z ich pojawieniem został na jakiś czas zapomniany, ale kobiety zaczęły za nim tęsknić. Dlatego aby żadna kobieta nie musiała wybierać pomiędzy hybrydą a frenchem, zostały stworzone lakiery hybrydowe do frencha. Łączą one zalety delikatności i naturalności tej stylizacji z trwałością hybrydy, tworząc połączenie idealne.

Na https://www.lafemme.pl/ kupisz zestaw do manicure francuskiego.