Kilka dni temu jak jadłam dosyć twarde jabłko i ułamał mi się ząb. Niestety, była to prawa jedynka, więc od tego czasu nawet się nie uśmiecham. Wstydzę się tego, jak teraz wygląda moje uzębienie. Muszę coś z tym natychmiast zrobić, bo nie wyobrażam sobie funkcjonowania z ułamanym zębem na przodzie. Jeszcze dziś znajdę polecanego dentystę z Rzeszowa, który znajdzie sposób na odbudowę zęba.

Sympatyczny i profesjonalny rzeszowski stomatolog

sprawdzony dentysta - rzeszówWejdę teraz w wyszukiwarkę internetową, aby znaleźć forum dotyczące usług dentystycznych świadczonych w Rzeszowie. Przeczytałam wszystkie komentarze internautów i już wiem, do którego gabinetu dentystycznego warto się udać. Internauci polecają stomatologa z Rzeszowa, który ma swój gabinet niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Znalazłam na forum nawet numer kontaktowy do dentysty, więc zaraz do niego zadzwonię, aby umówić się na konkretny termin wizyty. W ogóle, nie wiedziałam o tym, że jeśli komuś jest pilnie potrzebny sprawdzony dentysta – Rzeszów ma do zaoferowania cały wachlarz wybitnych specjalistów. Przed momentem zadzwoniłam do tego polecanego gabinetu stomatologicznego i miałam okazję przez chwilę porozmawiać z dentystą. Opowiedziałam w skrócie o moim problemie i zapytałam, czy będzie w stanie mi pomóc. Zaznaczyłam też, że nie stać mnie na implanty. Dentysta powiedział, że jak pozostała część zęba jest zdrowa, to założy mi most porcelanowy. Niestety, ale będzie musiał dwa sąsiednie zęby spiłować, aby osadzić na nich koronkę. Jeśli chodzi o cenę, to za jeden punkt trzeba zapłacić sześćset pięćdziesiąt złotych. W przypadku odbudowy jednego zęba, potrzebne są trzy punkty. Jutro idę na wizytę o godzinie szesnastej trzydzieści. Dobrze, że mam bardzo blisko do gabinetu, bo nie muszę wsiadać do autobusu. Po prostu wstydzę się pokazywać ludziom z takim uzębieniem.

Muszę przyznać, że dentysta wzbudził moje zaufanie, bo odniosłam wrażenie, że potrafi słuchać i rozumie moje obawy związane z bólem. Obiecał, że otrzymam najsilniejsze znieczulenie, jakie posiada i nie będę musiała za nie dodatkowo płacić. Koszt usługi wyniesie mnie niecałe dwa tysiące złotych i jest możliwości rozłożenia tej sumy na raty. Na pewno skorzystam z tej propozycji, bo nie mam takich oszczędności w tej chwili.