Od kilku lat prowadzę własną działalność gospodarczą. Ostatnio miało zmienić się prawo skarbowe, a wraz z nim miało przyjść wiele zmian dla przedsiębiorców, takich jak ja. Zależało mi na odpowiedniej dywersyfikacji podatkowej w mojej firmie, dlatego postanowiłem znaleźć dobrego doradcę podatkowego, który podpowie mi, na co powinienem się teraz zdecydować.

Gdzie w Tarnowskich Górach znajdę doradcę podatkowego?

doradca podatkowy tarnowskie góryPotrzebny mi był naprawdę doświadczony i sprawdzony doradca podatkowy Tarnowskie Góry to na szczęście duża miejscowość, dlatego nie miałem problemu z tym, żeby znaleźć odpowiednią osobę. Praktycznie w samym centrum Tarnowskich Gór znalazłem kancelarię doradcy podatkowego, który posiadał bardzo duże doświadczenie w przeprowadzaniu audytów podatkowych dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz dużych przedsiębiorstw. Wielu poprzednich klientów dawało mi bardzo dobre rekomendacje i chwaliło go za rzetelne podejście do każdej sprawy, niskie ceny oraz szybkie terminy realizacji swoich usług. Postanowiłem skorzystać z jego pomocy. Umówiłem się z nim na pierwsze spotkanie jeszcze w tym samym tygodniu. Od razu zabrałem wszystkie potrzebne dokumenty. Bardzo szybko otrzymałem od niego pomoc i zdecydowałem się na stałą współpracę. Byłem bardzo zadowolony z jego pomocy oraz pełnego zaangażowania z jakim podszedł do powierzonego mu zlecenia.

Dzięki jego wiedzy oraz doświadczeniu udało mi się przeprowadzić w firmie skrupulatną optymalizację podatkową, co bardzo korzystnie „odbiło się” na stanie finansów firmowych. Cieszę się, że udało mi się znaleźć odpowiednią osobę, która zajęła się wszystkim od początku do końca. Ten doradca ma naprawdę dużą i co najbardziej istotne aktualną wiedzę na temat podatków oraz ich wpływu na działanie przedsiębiorstw.