Uwielbiam jeździć na rowerze. Już od najmłodszych lat było to mój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu na powietrzu. W taki sposób spędzałam na dworze długie godziny z moimi koleżankami i kolegami z podwórka. Potem, kiedy poznałam mojego przyszłego męża, także spędzaliśmy bardzo wiele czasu na długich rowerowych wycieczkach. Był to mój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu. I nie tylko wolnego czasu, bo z chęcią poruszam się rowerem po mieście kiedy tylko jest to możliwe.

Markowy rower dla każdego

kross hexagon 3.0Przez bardzo długi czas jeździłam na rowerze, który jeszcze jako nastolatka dostałam od mojego taty na dzień Dziecka. Był to zwyczajny rower kupiony w supermarkecie, jednak przetrwał bardzo wiele lat. Dlatego rozstawałam się z nim z wielkim bólem serca, kiedy już w końcu przestało się opłacać inwestowanie w niego jakichkolwiek pieniędzy. Wtedy kupiłam sobie zwyczajnym, raczej niedrogi rower w dużym sieciowym sklepie sportowym. Był to bardzo porządny rower miejski, nieco może ciężki, ale również bardzo dobrze mi służył przez kilka lat. Do czasu, aż został skradziony z mojej klatki schodowej, sprzed moich drzwi. Wtedy nadeszła pora na kupienie nowego roweru. postanowiłam, że tym razem będzie to jednak markowy rower wysokiej jakości. Razem z moim mężem wybrałam się do sklepu z rowerami obok mojego domu, aby wybrać rower. Bardzo miły pan sprzedawca zaproponował mi najbardziej dopasowany do moich wymagań i najbardziej mieszczący się w posiadanym przeze mnie budżecie wysokiej jakości rower Kross Hexagon 3.0. Zawsze marzyłam o rowerze firmy Kross, wydawał mi się rowerem bardzo wysokiej klasy. I rzeczywiście kupiony przeze mnie rower był naprawdę bardzo porządny. Posiadał oprzyrządowanie renomowanych firm i naprawdę bardzo mi się podobał. Co ogromnie istotne, szczególnie,dla kogoś,  kto musi się z rowerem ładować do staromodnej windy, był bardzo lekki.

Coraz więcej osób ostatnimi czasy jeździ na rowerze. ponieważ zimy nie są zbyt surowe, sezon na rower trwa niemalże cały rok. Rower jest bardzo wygodny, bo można nim bez problemu przemieszczać się z jednego miejskiego miejsca do drugiego bez konieczności stania w korkach. Nie dość, że praktycznie, ale jeszcze zdrowo i przyjemnie. Dla każdego, kto chciałby mieć dogodny do takich podróży rower doskonałym wyborem będzie rower marki Kross.